Michelle L. Grainger objęła we wrześniu stanowisko dyrektora wykonawczego Komisji ds. Batatów Stanu Karolina Północna (NCSPC). Nowa dyrektor postanowiła podzielić się wrażeniami z pierwszych 100 dni pracy.
„W ciągu pierwszych 100 dni spotkałam się z możliwie największą liczbą przedstawicieli naszej branży i starałam się wynieść z tych spotkań jak najwięcej cennego doświadczenia. To były niesamowicie ekscytujące przeżycia, a ostatnie 100 dni minęło tak szybko!”
„Miałam zaszczyt spotkać się z Sekretarzem Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, dr. Sonnym Perdue i Komisarzem ds. Rolnictwa Stanu Karolina Północna, panem Stevem Troxlerem”.

„Mogłam pojeździć kombajnem…

… i traktorem z zamontowanymi dyskami do przewracania batatów na polu”.
„W październiku obchodziliśmy Miesiąc Świadomości Raka Piersi razem z niesamowitymi kobietami działającymi w branży batatów w Karolinie Północnej”.

„Przede wszystkim jednak chciałabym wyrazić uznanie dla dwóch niezwykłych kobiet, które wspomagają mnie na co dzień w reprezentowaniu naszej branży w możliwie najlepszy sposób. Świetnie się razem bawimy!”
„Nie mogę doczekać się kolejnych 100 dni i następnych spotkań z profesjonalistami, którzy pomogli ukształtować naszą branżę”.
Komisja oraz współpracujący z nią producenci i firmy zajmujące się pakowaniem i wysyłką towaru z niecierpliwością oczekują tego, co przyniesie przyszłość i dalsza ekspansja w Europie i Wielkiej Brytanii
Rok 2020 przyniósł wiele wyzwań, którym producenci batatów z Karoliny Północnej ostatecznie sprostali, jednocześnie spełniając wysokie wymagania konsumentów z całego świata.
„SŁODKIEGO” 2021 roku!