Pierwsze 100 dni Michelle Grainger – North Carolina Sweet Potatoes

Pierwsze 100 dni Michelle Grainger

Michelle L. Grainger objęła we wrześniu stanowisko dyrektora wykonawczego Komisji ds. Batatów Stanu Karolina Północna (NCSPC). Nowa dyrektor postanowiła podzielić się wrażeniami z pierwszych 100 dni pracy.

„W ciągu pierwszych 100 dni spotkałam się z możliwie największą liczbą przedstawicieli naszej branży i starałam się wynieść z tych spotkań jak najwięcej cennego doświadczenia. To były niesamowicie ekscytujące przeżycia, a ostatnie 100 dni minęło tak szybko!”

„Miałam zaszczyt spotkać się z Sekretarzem Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, dr. Sonnym Perdue i Komisarzem ds. Rolnictwa Stanu Karolina Północna, panem Stevem Troxlerem”.

„Mogłam pojeździć kombajnem…

… i traktorem z zamontowanymi dyskami do przewracania batatów na polu”.

„W październiku obchodziliśmy Miesiąc Świadomości Raka Piersi razem z niesamowitymi kobietami działającymi w branży batatów w Karolinie Północnej”.

„Przede wszystkim jednak chciałabym wyrazić uznanie dla dwóch niezwykłych kobiet, które wspomagają mnie na co dzień w reprezentowaniu naszej branży w możliwie najlepszy sposób. Świetnie się razem bawimy!”

„Nie mogę doczekać się kolejnych 100 dni i następnych spotkań z profesjonalistami, którzy pomogli ukształtować naszą branżę”.

Komisja oraz współpracujący z nią producenci i firmy zajmujące się pakowaniem i wysyłką towaru z niecierpliwością oczekują tego, co przyniesie przyszłość i dalsza ekspansja w Europie i Wielkiej Brytanii

Rok 2020 przyniósł wiele wyzwań, którym producenci batatów z Karoliny Północnej ostatecznie sprostali, jednocześnie spełniając wysokie wymagania konsumentów z całego świata.

„SŁODKIEGO” 2021 roku!