Loteria | North Carolina Sweet Potatoes

Chcesz w pełni delektować się różnorodnością pomarańczowej bulwy?

Weź udział w loterii, w której do wygrania są bataty z Karoliny Północnej! Do wygrania są dwa wspaniałe zestawy z frytkownicą niskotłuszczową Philips Airfryer XXL oraz skrzynka batatów z Karoliny Północnej. Prawdziwa drużyna marzeń w dziedzinie zdrowego odżywiania.

Frytkownica + bataty = frytki. Jak dotąd, wszystko jasne. Ta piękna para potrafi jednak o wiele więcej. Grzanki z batatów, chleb, babeczki i wiele więcej… Dzięki frytkownicy na gorące powietrze możesz przyrządzić to wszystko w mgnieniu oka – uzyskując maksymalny smak przy niewielkiej ilości tłuszczu. A najlepsze: frytkownica Airfryer wygląda świetnie i harmonijnie wpasuje się do każdej kuchni!

North Carolina Sweet Potatoes

Frytkownica + bataty = frytki.

Dlaczego Karolina Północna?

To oczywiste: dzięki wilgotnemu klimatowi podzwrotnikowemu i piaszczysto-gliniastej glebie ten stan na wschodnim wybrzeżu USA zapewnia najlepsze warunki do uprawy batatów Poza tym nie spieszą się tutaj: zanim po zbiorach we wrześniu bataty trafią na rynek, są przez długi czas przechowywane. Ten proces dojrzewania przekształca zawartą w nich skrobię w cukier, dzięki czemu ziemniaki mają słodszy i bardziej aromatyczny smak.

Udział w konkursie jest prosty:

: Wprowadź swoje dane kontaktowe w poniższym formularzu, a weźmiesz udział w losowaniu!

Datą zakończenia przyjmowania zgłoszeń jest 31.05.2022.

North Carolina Sweet Potatoes